Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Семінар шкільних бібліотекарів м.Черкаси

Date: 4 березня 2019 о 09:02, Refreshed 4 березня 2019 о 09:52
188 views

28 лютого 2019 року в нашій школі було проведено семінар шкільних бібліотекарів м. Черкаси за темою: "Планування роботи шкільної бібліотеки".

Завідуюча бібліотекою Черкаської ЗОШ №4 Мунтян А.А. підготувала цікавий та насичений день для шкільних бібліотекарів міста.  Заступник завідуючої міським методичним кабінетом установ освіти - Хижняк Т.В. та директор школи Сабадаш В.І. - відкрили семінар та привітали його учасників. Хижняк Т.В. розповіла про конструктивний підхід до планування роботи шкільної бібліотеки. Завідуюча бібліотекою Мунтян А.А. поділилася з учасниками семінару своїм досвідом роботи у плануванні роботи шкільної бібліотеки.

Пізніше гості відвідали практично - виховний бібліотечний урок: "Лялька-дзвіночок", який провели вчитель обслуговуючої праці Ільїна О.В. та завідуюча бібліотекою Мунтян А.А.

Гості також були запрошені на практично-виховний захід: "Обрядове свято:Проводи Зими та зустріч Весни." Учні нашої школи: Величко Меланія (1-В). Жученко Анастасія, Шадріна Ліана, Гасанова Каріна, Марченко Златослава, Зеленська Яна (2-В). Сірман Сюзанна, Яблуновська Анюта, Гриб Кароліна, Слишенко Крістіна, Павленко Маргарита, Слизкоух Софія, Павленко Олександра, Островський Тимур (З-Б),Аліфанова Марія (5- А), Кравченко Віолетта (6-А), Попова Катерина (7-А), Тараненко Олександр, Мілін Іван, Спірідонова Юліана, Матвійчук Анна, Вадченко Софія, Марченко Дарина, Легоша Яна (8-А), Бойко Ярослав, Лютий Максим, Бабіков Дмитро (8-М) прийняли активну участь в даному заходу. Діти продемонстрували свій акторський талант та збагатили власні знання про народні свята в Україні. А також дякуємо нашому фотографу Медяному Василю (7-Б) за якісні фотоматеріали та співпрацю. Адміністрація школи дякує учням за чудовий виступ та допомогу у проведені семінару.

Школа №4 завжди радісно зустрічає своїх гостей. Ми сподіваємо, що учасникам семінару сподобалося в нас і вони отримали додаткові знання у плануванні роботи шкільної бібліотеки.

Comments:
Only authorized users can leave comments.